Flora Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Flora web sitesi tasarımında 2 dil desteği mevcuttur. İkonlarla süslenmiş açılır şık menü tasarımına sahiptir.

Web sitesinde aşağı doğru inildikçe üst alana sabitlenen ikonsuz ikinci bir menü sistemi karşınıza çıkar. Hareketli banner alanında resimlerin üzerinde üç farklı slogan alanı, resimlerin ve sloganların geçişleri esnasında çeşitli animasyonları bulunmaktadır.

Mobil uyumlu olan Flora Responsive Web Tasarımı ile tüm internet tarayıcılarına, tüm tablet ve telefonlara uyumlu sorunsuz kulanabileceğiniz bir tasarımdır.

Google Uyumlu Alt Yapı, On Site SEO desteği sağlamaktadır. Title, Description, Keywords Tanımlayabilir, Etiket Bulutu Oluşturabilirsiniz. Sosyal Medya entegrasonu imkanı sağlar.

Site üzerinde tüm güncellemeleri, kolay kullanıma sahip türkçe içerik yönetim sistemimiz sayesinden kendiniz yapabileceksiniz. Bu hazır web sitesi son teknoloji yazılım mimarisi olan Microsoft Asp.Net teknolojisi kullanılarak yazılmış, Framework 4.0 ile geliştirilmiştir. HTML5 ve Site CSS 3.0 kodlaması ile hazırlanmıştır.

Flora Web sitesi, hizmetlerini veya ürünlerini tanıtmak isteyen tüm müşterilerimiz ve tüm sektörler (inşaat, temizlik, gıda, danışmanlık v.s firmaları ) için uygun bir web sitesidir.

Ürün Kodu : HT103
Fiyat : 1250 TL
Kdv : 225 TL - % 18
KDV Dahil : 1475 TL


Demo Hazır Web Sitesi

Flora Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi Tasarımı

Flora web sitesi tasarımı nda 2 dil desteği bulunmaktadır. Web sitenizde herhangi bir sayfada diğer dil butonunu tıkladığınızda, klasik sitelerde ki gibi ana sayfaya yönlendirilmez veya başka bir sub domaine yönlenmezsiniz bulunduğunuz sayfanın ingilizcesinin karşınıza çıktığı son teknoloji kullanılmıştır.

Hareketli banner alanın yönetimi size aittir. Her banner özel 3 Farklı slogan tanımlayabilir ve resimleri güncelleyebilirsiniz, resimlerin ve sloganların geçişleri esnasında çeşitli animasyonları bulunmaktadır.

Banner altı vitrin alanında hizmetlerinizi ve kurumsal tanıtım sayfalarınızı resimleri ile birlikte ön plana çıkarabileceğiniz bir tasarım vardır.

İstediğiniz ürün kategorilerini veya ürünlerinizi vitrine taşıyıp kaldırabilir. Haberler ve kampanyalarla sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz.

İncelemekte olduğunuz bu web sitesi son teknoloji yazılım mimarisi Asp.Net teknolojisi kullanılarak yazılmış, Framework 4.0 ile geliştirilmiştir. Web Sitenizi Yönetim paneli dilediğiniz an kendiniz kolaylıkla güncelleyebileceksiniz. Kolay ve anlaşılır yönetim paneli web sitenizi kendinizin yönetmesine olanak tanımaktadır.

İade Koşulları: Web siteniz açıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde hosting maliyeti olan 160 TL dışında paranız istediğiniz taktirde iade edilir.
Faturalandırma: Kredi kartı ile yaptınız ödemeler de 531 TL olarak faturalandırılır (450 TL + %18 KDV).

Flora Hazır Web Sitesi Özellikleri

2 Dil (Türkçe + İngilizce)
+
Ücretsiz Hosting
+
Sınırsız Kurumsal E-posta Adresi +
Türkçe Kolay Yönetim Paneli +
Google Optimizasyonu (SEO) +
Sayfa ve Menü değiştirebilme +
Sınırsız Ürün Ekleme +
Sınırsız Hizmet Ekleme +
Sınırsız Sayfa Ekleme +
Mobil Uyumluluk +
Türk Ticaret Kanununa Uygunluk
+
Fotoğraf Galerisi
+
Haber Modülü +
Sosyal Medya Entegrasyonu +
İletişim Formu +
Google Harita +
Ücretsiz teknik destek +
Flora Web Tasarımı Tercih Edenler

sunkozmetik.com
Hacı Bey'in Tercihi Flora Web Tasarımı
emretextile.com
Tekstil ürünleri ve makinalarının tanıtımızı için Iwebclub dedi
abstemizlik.com
Temizlik Hizmetlerinde Türkiye'nin Lider Firması ABS temizlik bizi tercih etti.
Tüm Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız...