Hypnos Responsive Web Tasarımı

Tek sayfa üzerinde çalışan LANDING Page olarak adlandırılan responsive web sitesi tasarımıdır.

Anasayfada tıkladığınız link sayfaları başka bir sayfaya yönlenmeden, animasyon eşliğinde sayfa içinde aşağı yukarı hareket ederek ilgili alanlar gösterilir ve ilgili alanlardan da istenilen detay sayfalarına ulaşılabilir.

Mükemmel animasyonlu bir menü yapısına sahip olan Responsive Mobil Uyumlu web sitenizde, projelerinizi, hizmetlerinizi ve ürün tanıtımlarınızı yapabilirsiniz,

Rengarenk yapısı ile içinizi ısıtacak ve enerjinizi müşterilerinize yansıtacak çok özel konsept tasarım dır.

Ürün Kodu : HT15
Fiyat : 1250 TL
Kdv : 225 TL - % 18
KDV Dahil : 1475 TL


Demo Hazır Web Sitesi

Hypnos LANDING Page Web Sitesi Tasarımı

Sizde eğlenceli ve bir o kadar da şık bir site tasarımına sahip bir web siteniz olmasını isterseniz sitemizi incelemenizi öneririz.

Web sitemiz hareketli menü yapısı ile başlar, tam ekran banner alanı ile devam etmektedir. Banner resmini Yönetim panelinden kendiniz ekleyebileceğiniz gibi resim üzerindeki yazıyıda kendiniz kolayca güncelleyebilirsiniz.

Hizmet ve servislerinizin tanıtımını yapabilir, detay sayfalarını pop mantığı ile açıp detaylı bir şekilde analatabilirsiniz. Aşağı doğru indikçe menü lerinde kaybolmadığı size yardımcı olmak için üst bant alanında bulunduğunu göreceksiniz. İlgili alanın menüde otomatik olarak aktif olacağını fark edeceksiniz.

İstediğiniz kadar ürün ekleyebilir, Ürünlerinizin tanıtımını yapabilir ve istediğiniz ürünleri anasayfada gösterebilirsiniz.

Kurumsal tanıtım yazınızı hakkımızda vs. içeriğiniz göstedikten sonra müşterilerin görselleri ile birlikte sizin hakkınızdaki düşüncelerini paylaşarak sitenizi giren kullanıcı ilk dakikadan itibaren etki altına almış olacaksınız.

Tasarım olarak dikkate çeken Hypnos tasarım, dinamik yapısı sayesinde tüm içeriğinizi rahatlıkla güncelleyebilir, ürün tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Anasayfa'yı aşağı doğru indirdikçe üç boyutlu bir görsellikte sayfa akışını görüntüleyebilirsiniz.İade Koşulları: Web siteniz açıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde hosting maliyeti olan 160 TL dışında paranız istediğiniz taktirde iade edilir.
Faturalandırma: Kredi kartı ile yaptınız ödemeler de 1475 TL olarak faturalandırılır (1250 TL + %18 KDV).

Hypnos Hazır Web Sitesi Özellikleri

Ücretsiz Hosting
+
Sınırsız Kurumsal E-posta Adresi +
Türkçe Kolay Yönetim Paneli +
Google Optimizasyonu (SEO) +
Sayfa ve Menü değiştirebilme +
Sınırsız Ürün Ekleme +
Sınırsız Hizmet Ekleme +
Sınırsız Sayfa Ekleme +
Mobil Uyumluluk +
Türk Ticaret Kanununa Uygunluk
+
Fotoğraf Galerisi
+
Haber Modülü +
Sosyal Medya Entegrasyonu +
İletişim Formu +
Google Harita +
Ücretsiz teknik destek +

Hypnos Web Tasarımı Tercih Edenler


mitsuzi.com
Araç takip sistemleri için bizi tercih etti
tsrmatolyesi.com
Tasarım Sitesi olarak Hypnos Web Tasarımı uygun bulundu
Tüm Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız...